Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Drony do zabawy można spotkać coraz częściej. Korzystają z nich i dzieci, i dorośli. To dlatego, że potrafią dostarczyć wiele zabawy. Dla najmłodszych to coś nowego, dla starszych osób jest to trochę inna, ulepszona gałąź samolotów rc, które wiodły prym innowacyjnych zabawek kiedyś. Czasy się zmieniają, więc i także zabawy oraz zabawki. Dron nie należy do takich zabawek, jak pluszaki czy lalki, choćby ze względu na jego zaawansowanie techniczne, inny (nawet dla niektórych poważniejszy) wymiar zabawy oraz ewentualne walory edukacyjne, związane choćby z topografią terenu.

Tanie drony

Fajny dron nie musi kosztować fortunę. Jest to zabawka, która bezproblemowo weszła pod nasze strzechy. Choć najlepsze i najbardziej zaawansowane modele mogą kosztować nawet kilkanaście tysięcy złotych, trzeba sobie odpowiedzieć samemu, czego oczekuje się od takiego drona. Co innego, gdy jest on potrzebny do nakręcenia sceny w jakimś filmie czy serialu, a co innego, gdy ma służyć wyłącznie zabawie lub robieniu niesamowitych zdjęć krajobrazu. Jeżeli interesują Cię tanie drony, na pewno wzbudzą zaciekawienie drony do 200 zł. Wśród nich znajdziesz m.in. drony bez kamery, służące przede wszystkim nauce latania dronem, a także będące dobrym prezentem dla bardzo małych dzieci, które mogą nieświadomie uszkodzić elementy drona podczas latania. Brak kamery może być problematyczny, jednak na szczęście w tym segmencie też znajdują się drony z kamerą, które pozwolą już kręcić filmy oraz robić zdjęcia, uwieczniając nasze miło spędzone chwile podczas tej nieziemskiej zabawy.

Dron do 200 zł

Tani dron może zostać bezproblemowo znaleziony. Zatem jeżeli poszukiwałeś drony do 200 zł i zależy Ci na dobrej jakości dronach, świetnie, że Chillpill zostało przez Ciebie odnalezione. Nasze nowe drony do 200 zł pozwolą Ci urzeczywistnić plany, jakie sobie postawiłeś :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl