Bestsellery

Gogle VR od niedawna zadomowiły się na pecetach, konsolach, czy smartfonach. O ile ceny pierwszych dwóch potrafią być powalające, o tyle ceny gogli VR dla smartfonów przeważnie nie przekraczają stu złotych. Jednakże do czego nam potrzebne okulary VR?

VR – virtual reality (wirtualna rzeczywistość)

VR, czyli rzeczywistość wirtualna to obraz sztucznej rzeczywistości, która została stworzona przy użyciu technologii informatycznej. Jej celem jest zwiększenie doznań płynących z zanurzenia się w tej rzeczywistości i całkowita (najlepiej) immersja z nią. Aby to osiągnąć, konieczne są gogle VR, dzięki którym możemy "wejść" do VR. Na rynku pecetowym/konsolowym są wydawane gry VR, w których możemy doświadczać nowych, dotąd trudnych do zrealizowania wrażeń poprzez okulary do gier. Takie okulary do grania niejako "oszukują" nasz mózg, by dać nam wrażenie przebywania w innym świecie, jakbyśmy rzeczywiście się tam znajdowali.

Gogle VR dla smartfonów

Smartfony mają, podobnie jak ich więksi kuzyni, dedykowane gry i programy VR. Do ich obsługi są wymagane okulary multimedialne, w które jest wsadzany smartfon, a taka konstrukcja przypominająca z lekka hełm jest zakładana na głowę. Mając na sobie wirtualne gogle, widzimy przed sobą obraz z naszego smartfona i możemy zacząć korzystać z aplikacji VR. Nasze gogle VR możemy potraktować jako wyłącznie okulary do gier 3D albo jako okulary gogle VR służące do obsługi i gier VR i różnej maści aplikacji VR. Nawet teraz można znaleźć od groma gier, choćby na Google Play, dzięki czemu możemy używać okulary 3D do gier bez obawy, że nie znajdziemy odpowiadającym nam gier VR.

Nasz sklep z okularami VR

Jeżeli przygotowywałeś się, by kupić gogle VR, trafiłeś w odpowiedniej chwili do odpowiedniego sklepu. W naszej ofercie znajdują się różne okulary VR, które na pewno zaspokoją Twoje wymagania, czy to związane tylko z grami VR, czy też z różnymi aplikacjami VR. W każdym razie Twoje gogle VR już na Ciebie czekają :)

EVEREST Gogle VR-0022 EVEREST Gogle VR-0022
Producent: EVEREST
Cena: 14,40 zł
szt.
zobacz więcej
NATEC Okulary VR Extreme Media NATEC Okulary VR Extreme Media
Producent: NATEC
Cena: 35,84 zł
szt.
zobacz więcej
Tracer Gogle VR1 Tracer Gogle VR1
Producent: Tracer
Cena: 36,76 zł
szt.
zobacz więcej
Tracer Gogle VR2 magnetic sensor Tracer Gogle VR2 magnetic sensor
Producent: Tracer
Cena: 50,91 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl