Klawiatura

Klawiatura (inaczej klawiatura komputera, klawiatura komputerowa) to urządzenie, które umożliwia pisanie na ekranie komputera. Obok myszki jest ona najważniejszym urządzeniem wejścia. Klawiatura składa się z uporządkowanego zestawu klawiszy, który pozwala na ręczne sterowanie komputerem bądź ręczne wpisywanie danych. Najbardziej rozpowszechniony rodzaj klawiatury to QWERTY, gdzie nazwa powstała od pierwszych sześciu liter od lewej poniżej cyfr. Za pomocą klawiatury można także oczywiście grać w gry video, czy to sterując postacią, czy używając klawiszy klawiatury jako tzw. skrótów klawiszowych. Klawiatury możemy podzielić na klawiatury przewodowe, klawiatury bezprzewodowe, klawiatury mechaniczne oraz klawiatury dla graczy, które są specjalnie dostosowane pod dane rodzaje gier video. W tym segmencie producenci się prześcigają, próbując stworzyć idealną klawiaturę pod dany rodzaj gry tak, aby granie w grę z danego gatunku było przyjemnością, a czasem też drogą do zwycięstwa, jeżeli chodzi o gry, w których występuje rywalizacja z innymi graczami.

Klawiatura dla Ciebie

Jest nam bardzo miło, że trafiłeś na stronę www.chillpill.plJ Mamy pewność, że nasze klawiatury sprostają Twoim oczekiwaniom, czy to w zwykłej pracy, chwili relaksu podczas rozmawiania przez Facebooka, czy też podczas zapierających dech w piersiach momentach podczas grania w różne, dające wiele przyjemności gry, których historie bądź rozgrywka wchłoną Cię do reszty.

Klawiatura już dziś może stać się Twoim nieodłącznym przyjacielem i wiernym kompanem. Nasze klawiatury są sygnowane bardziej i trochę mniej znanymi i rozpoznawalnymi markami.

Klawiatury – lista rozpoznawalnych marek

W naszym asortymencie możesz znaleźć klawiatury o następujących, kojarzonych markach:

Oczywiście, możesz zainteresować się także innymi markami. Szczerze polecamy zapoznanie się z nimi, a nawet wypróbowania klawiatury sygnowanej mniej kojarzoną marką. Możliwe że taka klawiatura stanie się Twoim przyjacielem ;)

A4 Tech Klawiatura Bloody B314 A4 Tech Klawiatura Bloody B314
Producent: A4 Tech
Cena: 149,51 zł
szt.
zobacz więcej
A4 Tech Klawiatura Bloody B318 USB A4 Tech Klawiatura Bloody B318 USB
Producent: A4 Tech
Cena: 161,79 zł
szt.
zobacz więcej
A4 Tech Klawiatura Q100 USB A4 Tech Klawiatura Q100 USB
Producent: A4 Tech
Cena: 70,02 zł
szt.
zobacz więcej
A4 Tech Klawiatura X-Game USB A4 Tech Klawiatura X-Game USB
Producent: A4 Tech
Cena: 60,50 zł
szt.
zobacz więcej
A4 Tech Stilo black PS/2 A4 Tech Stilo black PS/2
Producent: A4 Tech
Cena: 40,92 zł
szt.
zobacz więcej
Asus Cerberus LED MKII Black Asus Cerberus LED MKII Black
Producent: Asus
Cena: 410,12 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl