Bestsellery
Opcje przeglądania

Klawiatura

Klawiatura (inaczej klawiatura komputera, klawiatura komputerowa) jest urządzeniem umożliwiającym ręczne sterowanie komputerem, a także wpisywanie ręcznie danych. Najczęściej spotykana jest klawiatura QWERTY. Bez klawiatury trudna byłaby praca, jak i również granie w gry video, które najczęściej wymagają właśnie klawiatury do sterowania (ewentualnie zawsze zostaje pad, ale w większości przypadków duet klawiatura i myszka jest wygodniejszy, i bardziej precyzyjny). Na początku były tylko klawiatury przewodowe, aż w końcu nastał świt i pojawiły się … klawiatury bezprzewodowe.

Klawiatura bezprzewodowa dla Ciebie

Klawiatura bezprzewodowa (klawiatura Bluetooth) działa poprzez nanotransmiter, który podłączany jest do USB i w ten sposób łączy się bezprzewodowo z klawiaturą. Dzięki temu kabel jest całkowicie zbyteczny i umożliwia to korzystanie z klawiatury praktycznie wszędzie tam, gdzie sięga zasięg nadajnika. Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, by komputer podłączyć do wielkiej plazmy i z wygodnej kanapy używać klawiatury oraz myszki do pracy bądź grania. A granie chociażby w Wieśka bądź Fifę na kilkudziesięciocalowym telewizorze, za pomocą takiej klawiatury bezprzewodowej oraz myszy bezprzewodowej, musi być naprawdę niezwykłym i niezapomnianym przeżyciem, które przekona Cię do słuszności tego, że klawiatura bezprzewodowa jest wartościowym elementem.

Klawiatura bezprzewodowa na www.chillpill.pl

Jesteśmy bardzo radzi, że jesteś na naszej stronie www.chillpill.pl :) Wierzymy, że nasze klawiatury bezprzewodowe zatrzymają Cię na chwilę, byś mógł je na spokojnie obejrzeć i wybrać tę jedyną i wyjątkową dla siebie. Klawiatura bezprzewodowa potrafi być bardzo przydatnym urządzeniem, dlatego zaopatrzenie się w którąś z klawiatur bezprzewodowych na pewno w jakiś sposób Ci się opłaci :)

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl