Klawiatura

Klawiatura (inaczej klawiatura komputera, klawiatura komputerowa) pozwala na ręczną obsługę komputera oraz wprowadzanie danych poprzez naciskanie konkretnych klawiszy. Bez klawiatury trudno wyobrazić sobie pracę na komputerze bądź granie na nim. Klawiatura, mówiąc metaforycznie, umożliwia nam dostęp do wirtualnego świata tworzonego na bieżąco przez komputer. Klawiatura umożliwia nam działanie w tym świecie, chociażby poprzez pisanie eseju na temat wyższości klawiatury oraz myszki nad pada ;) Pierwsze klawiatury, jakie się pojawiły, były to klawiatury przewodowe.

Klawiatura przewodowa dla Ciebie

Klawiatura przewodowa działa poprzez wtyczkę, którą podłączany do komputera poprzez port USB lub starszy PS/2. Coraz częściej mamy do czynienia z klawiaturami z wejściem USB. Klawiatura przewodowa może być bardzo dobrą klawiaturą dla gracza. Tam, gdzie decydujące może być mikrosekundowe opóźnienie, tam lepszą klawiaturą będzie klawiatura przewodowa. Trzeba tylko pogodzić się jakoś z obecnością kabla. Ale jest on nieistotny, gdy jakość gry nagle podskakuje poprzez użycie dobrej klawiatury przewodowej, która jest jednocześnie klawiaturą dla gracza.

Klawiatura przewodowa na www.chillpill.pl

Na naszym sklepie internetowym www.chillpill.pl znajdziesz wiele różnych klawiatur. Skoro trafiłeś tutaj, to zapewne wolisz klawiatury przewodowe albo jesteś zapalonym graczem, który stawia na najlepsze rozwiązania. W tym przypadku na klawiatury przewodowe. Wśród nich wszystkich na pewno znajdziesz specjalne klawiatury przewodowe dla gracza, które pozwolą na efektywniejszą grę. Wystarczy, że spokojnie przeglądniesz naszą ofertę klawiatur przewodowych. Cieszymy się, że do nas trafiłeś i życzymy udanych zakupów :)

A4 Tech Klawiatura Bloody B314 A4 Tech Klawiatura Bloody B314
Producent: A4 Tech
Cena: 149,51 zł
szt.
zobacz więcej
A4 Tech Klawiatura Bloody B318 USB A4 Tech Klawiatura Bloody B318 USB
Producent: A4 Tech
Cena: 161,79 zł
szt.
zobacz więcej
A4 Tech Klawiatura Q100 USB A4 Tech Klawiatura Q100 USB
Producent: A4 Tech
Cena: 70,02 zł
szt.
zobacz więcej
A4 Tech Stilo black PS/2 A4 Tech Stilo black PS/2
Producent: A4 Tech
Cena: 40,92 zł
szt.
zobacz więcej
Asus Cerberus LED MKII Black Asus Cerberus LED MKII Black
Producent: Asus
Cena: 415,84 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl