Bestsellery

Klawiatura

Klawiatura (inaczej klawiatura komputera, klawiatura komputerowa) jest urządzeniem niezbędnym do pracy na komputerze. Pisanie maili, wiadomości na Facebooku, czy też pracy magisterskiej byłoby utrudnione, gdyby nie było klawiatury. Klawiatura pozwala na wykonywanie wielu rzeczy. Ponadto jest poręczna i intuicyjna, że wiele osób o wiele szybciej pisze na klawiaturze niż na papierze.Jednakże klawiatura jest też niezbędna do innej rzeczy, skierowanej do pewnej grupy osób. Klawiatura służy także do grania.

Klawiatura dla gracza, czyli dla Ciebie

Klawiatura dla gracza (klawiatura dla graczy, klawiatura gamingowa, klawiatura do gier) ma wszystko to, co zwykła klawiatura plus ewentualnie różne dodatkowe przyciski i możliwość programowania makr, czyli przypisania do klawiszy klawiatury dla graczy pewnych sekwencji czynności, takich jak kliknięcia myszy, naciśnięcia klawiszy, czy opóźnienia. Pozwala to na pewien rodzaj automatyzacji czynności bądź ich ulepszenia. Przykładowo: zabijemy jakiegoś wroga i zawsze musimy na niego nacisnąć, by pojawił się łup, a wtedy wybieramy opcję "zabierz wszystko", by wziąć każdą rzecz ze zwłok. Te dwie czynności możemy właśnie przypisać do jednego makra klawiatury dla graczy, by naciskając jeden klawisz od razu spojrzeć na łup martwego wroga i zabrać wszystko, co ma przy sobie. Podobnie można zaprogramować za pomocą makra klawiatury dla graczy, by zaatakować wroga najpierw czarem ognistym, a następnie lodowym.

Klawiatura gamingowa na www.chillpill.pl

Klawiatury dla graczy, które obejrzysz na naszym sklepie internetowym, pochodzą od bardziej lub mniej znanych producentów, dla których nadrzędną zasadą jest dostarczenie graczom dobrze wykonanej klawiatury dla graczy. Nasz sklep dla graczy oprócz klawiatur dla graczy, posiada także w ofercie myszki dla graczy. U na te dwa słowa klawiatura gaming są za pan brat. Zatem zachęcamy do sprawdzenia naszego asortymentu :)

A4 Tech Klawiatura Bloody B314 A4 Tech Klawiatura Bloody B314
Producent: A4 Tech
Cena: 149,51 zł
szt.
zobacz więcej
A4 Tech Klawiatura Bloody B318 USB A4 Tech Klawiatura Bloody B318 USB
Producent: A4 Tech
Cena: 161,79 zł
szt.
zobacz więcej
Asus Cerberus LED MKII Black Asus Cerberus LED MKII Black
Producent: Asus
Cena: 411,20 zł
szt.
zobacz więcej
Manta USB GAME KEYBOARD MM902N Manta USB GAME KEYBOARD MM902N
Producent: Manta
Cena: 30,04 zł
szt.
zobacz więcej
Media-Tech KEYBOARD 4 ALL Media-Tech KEYBOARD 4 ALL
Producent: Media-Tech
Cena: 19,48 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl