Myszka

Mysz (inaczej myszka, mysz komputerowa, mysz do komputera, myszka do komputera) – dzięki myszce możemy manipulować kursorem na ekranie monitora, pracując, oglądając filmy, grając w gry itd. Myszka musi znajdować się na płaskiej powierzchni, by móc bezproblemowo operować kursorem myszki. Myszka bezprzewodowa (mysz bezprzewodowa Bluetooth, mysz Bluetooth lub mysz wifi) ma natomiast bardzo ważną wyróżniającą ją cechę na tle innych rodzajów myszy. Nie jest do niej potrzebny kabel, który może czasem przeszkadzać, nie pozwalając w pełni skupić się na wykonywanych czynnościach, o niewygodzie związanej z używaniem laptopa na leżąco, gdy mysz przewodowa jest jedynym, co mamy.

Myszka bezprzewodowa dla Ciebie

Jednym z ważnych, jeśli nie najważniejszym parametrem myszki, jest zasięg nadajnika. Od tego zależy, czy będziemy musieli siedzieć przy biurku przed komputerem, czy też wygodnie rozłożyć się na kanapie, wpatrując się ekran kilkudziesięcio-calowego telewizora pełniącego funkcję monitora komputera. Mysz bezprzewodowa potrafi być w takich przypadkach bardzo wygodna, gdyż nie mamy ograniczającego nas kabla myszki, który czasem lubi się też plątać. Dodatkowo do laptopa, czy innego notebooka o wiele bardziej rozsądnym wyjściem jest używanie myszy bezprzewodowej. Taka mysz bezprzewodowa jest mniejsza od myszy z kablem, dzięki czemu łatwiej zmieści się do torby.

Myszki bezprzewodowe na www.chillpill.pl

Staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów, dlatego też każda myszka bezprzewodowa pochodzi od dobrego i znanego producenta myszy. Myszka bezprzewodowa, którą się interesujesz, jest na dobrej drodze, by trafiła do Twoich rąk, a już w nich będzie mogła najlepiej jak tylko umie spełniać swe zadania. Bo jeśli trzeba znaleźć jakąś mysz, to tylko na www.chillpill.pl :)

Dell Bezprzewodowa mysz USB WM326 Dell Bezprzewodowa mysz USB WM326
Producent: Dell
Cena: 109,15 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl