Myszka

Mysz (inaczej myszka, mysz komputerowa, mysz do komputera, myszka do komputera) to urządzenie wskazujące, które umożliwia poruszanie po ekranie kursorem. Zaraz obok klawiatury jest to najważniejsze urządzenie wejścia. Pomimo dostępności tzw. touchpada w laptopach czy notebookach, nic nie jest w stanie dorównać precyzji myszki. Za pomocą myszki do komputera praca, czy granie staje się prawdziwą przyjemnością, o którą trudniej korzystając z innych rozwiązań. Myszki dzielą się na myszki przewodowe, myszki bezprzewodowe, a także można uznać za osobną kategorię myszki dla graczy. O ile myszki przewodowe i myszki bezprzewodowe mają różne parametry, jedne gorsze, drugie lepsze, o tyle myszki dla graczy są specjalnie zaprojektowane pod specyfikę danych rodzajów gier i ich parametry należą do jednych z lepszych, aby osoba, która używa myszki dla graczy, mogła mieć jak najlepsze osiągi w danych rodzajach gier.

Myszka dla Ciebie

Cieszymy się, że trafiłeś na stronę www.chillpill.pl :) Jesteśmy pewni, że nasze myszki spełnią Twoje oczekiwania, czy to do zwykłej pracy, obróbki zdjęć, czy też do niesamowitych gier, które pozwalają poznać niecodzienne i fantastyczne historie. Myszka może i jest mała, i niepozorna, ale będzie Twoim najlepszym przyjacielem i kompanem podczas pracy, czy rozrywki na komputerze, laptopie, czy notebooku. Nasze myszki należą do bardziej i trochę mniej znanych i rozpoznawanych marek.

Myszki – lista rozpoznawalnych marek

W naszym asortymencie znaleźć można myszki pod następującymi najbardziej znanymi markami:

 

Oczywiście, są też inne marki. Zachęcamy do zapoznania się z nimi, a nawet spróbowania myszki innej mniej znanej marki. Może akurat zaprzyjaźnisz się z taką myszką? ;)

A-team AX100 - mysz gaming A-team AX100 - mysz gaming
Producent: A-team
Cena: 52,05 zł
szt.
zobacz więcej
A-team AX200 - mysz gaming A-team AX200 - mysz gaming
Producent: A-team
Cena: 53,47 zł
szt.
zobacz więcej
A-team AX300 - mysz gaming A-team AX300 - mysz gaming
Producent: A-team
Cena: 54,88 zł
szt.
zobacz więcej
A-team AX400 - mysz gaming A-team AX400 - mysz gaming
Producent: A-team
Cena: 56,30 zł
szt.
zobacz więcej
A4 Tech Mysz Blazing A60 USB A4 Tech Mysz Blazing A60 USB
Producent: A4 Tech
Cena: 92,98 zł
szt.
zobacz więcej
A4 Tech Mysz XGame X-748k USB A4 Tech Mysz XGame X-748k USB
Producent: A4 Tech
Cena: 90,22 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl