Myszka

Mysz (inaczej myszka, mysz komputerowa, mysz do komputera, myszka do komputera) jest urządzeniem, dzięki któremu możemy poruszać kursorem na ekranie monitora. Gdy myszka jest poruszana po płaskiej powierzchni, wtedy też porusza się kursor myszki. Istnieje wiele rodzajów myszki z różnymi parametrami, na które w zależności od przeznaczenia myszki, warto zwracać uwagę. Myszki dzielą się także na myszki laserowe i myszki optyczne. W tej kategorii znajdziesz szeroko pojęte myszki przewodowe.

Myszka przewodowa dla Ciebie

Jak sama nazwa wskazuje myszka przewodowa posiada przewód, dzięki któremu możemy podłączyć naszą myszkę do komputera/laptopa/notebooka. O ile obecnie myszki przewodowe mają standard USB, nadal można znaleźć myszki przewodowe ze standardem PS/2. Takie myszki przewodowe znajdziecie także w naszym sklepie internetowym. Jeżeli myszki bezprzewodowe nie są w Twoim guście, bądź nie masz ochoty wymieniać w nich baterii co jakiś czas, to myszki przewodowe są idealną opcją dla Ciebie.

Myszki przewodowe na www.chillpill.pl

Cieszymy się z faktu, że jesteś na naszym sklepie internetowym z różnoraką elektroniką, poczynając od akcesorii do telefonów, kończąc na akcesoriach samochodowych. Mamy świadomość, że szukając myszki dla siebie, potrzebujesz urządzenia niezawodnego, które będzie w stanie sprostać Twoim wymaganiom. Nasze myszki przewodowe są sprowadzane od znanych i szanowanych producentów myszek, którzy przykładają wagę do swoich produktów. Zatem jeżeli jesteś zainteresowany myszką komputerową, a w szczególności przemawia do Ciebie bardziej myszka przewodowa, do której może jesteś także w jakiś sposób przywiązany, to mamy świetną wiadomość. Właśnie odnalazłeś miejsce, gdzie znajdziesz najlepsze myszki przewodowe :)

A-team AX100 - mysz gaming A-team AX100 - mysz gaming
Producent: A-team
Cena: 52,05 zł
szt.
zobacz więcej
A-team AX200 - mysz gaming A-team AX200 - mysz gaming
Producent: A-team
Cena: 53,47 zł
szt.
zobacz więcej
A-team AX300 - mysz gaming A-team AX300 - mysz gaming
Producent: A-team
Cena: 54,88 zł
szt.
zobacz więcej
A-team AX400 - mysz gaming A-team AX400 - mysz gaming
Producent: A-team
Cena: 56,30 zł
szt.
zobacz więcej
A-team AX500 - mysz gaming A-team AX500 - mysz gaming
Producent: A-team
Cena: 65,92 zł
szt.
zobacz więcej
A4 Tech Mysz Blazing A60 USB A4 Tech Mysz Blazing A60 USB
Producent: A4 Tech
Cena: 92,98 zł
szt.
zobacz więcej
A4 Tech Mysz XGame X-748k USB A4 Tech Mysz XGame X-748k USB
Producent: A4 Tech
Cena: 90,22 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl