Producenci
Gwarancja

Wszystkie towary oferowane w sklepie chillpill.pl objęte są gwarancją producenta i są fabrycznie nowe. Okres gwarancji na nowe produkty w sklepie podany jest w opisie konkretnego towaru.

Jeżeli razem z towarem nie została dostarczona Karta Gwarancyjna producenta oznacza to, że takowej Producent nie wystawia. Gdy karta gwarancyjna nie została wystawiona, wówczas podstawą do rozpatrzenia reklamacji i wykonania naprawy lub wymiany jest dowód zakupu.

W przypadku ujawnienia wad ukrytych produktów oferowanych w sklepie  reklamacje zaleca się zgłaszać w formie pisemnej (e-mailem, listownie) na adres firmy.

Gwarancja nie będzie rozpatrywana, gdy nazwa modelu i/lub numer seryjny i/lub fabryczny symbol umieszczony na produkcie zostały zmienione, zamazane, usunięte lub zatarte.

Gwarancja nie obejmuje:

- uszkodzeń urządzeń powstałych w wyniku transportu,

- wykonywania czynności eksploatacyjnych i konserwacyjnych określonych w dokumentacji techniczno -ruchowej i instrukcjach obsługi urządzeń,

- uszkodzeń urządzeń powstałych w wyniku składowania, instalacji, użytkowania, konserwacji lub obchodzenia się niezgodnie z dokumentacją techniczno-ruchową, instrukcją obsługi lub zaleceniami Usługodawcy,

- uszkodzeń mechanicznych, chemicznych, termicznych, powstałych w wyniku działania zanieczyszczeń,

- uszkodzeń powstałych w wyniku przeróbki sprzętu, urządzeń z których zostały zerwane plomby i zabezpieczenia,

- wtórnych uszkodzeń, wynikających z użytkowania urządzenia mimo dostrzeżenia pierwotnej wady, chyba że Usługodawca został powiadomiony i zalecił dalsze użytkowanie,

- uszkodzeń powstałych w wyniku działania sił wyższych(wyładowania atmosferyczne, powódź, wojna itp),

- uszkodzeń powstałych w wyniku działania przepięć, silnych pól magnetycznych bądź elektromagnetycznych, oraz innych okoliczności niezależnych od Usługodawcy.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl