Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Selfie stick

Selfie stick (inaczej kij do selfie, kijek do selfie, wysięgnik do selfie, patyk do selfie, kij do robienia selfi, kij do telefonu, uchwyt do telefonu do robienia zdjęć, rączka do robienia selfie) to urządzenie, które pozwala zamontować telefon na specjalnym wydłużonym kijku po to, by móc robić niesamowite selfi, czy to z bliska czy bardziej z daleka. Najlepsze jest to, że nie potrzeba do tego pomocy drugiej osoby. Możesz sam wykorzystać selfie stick do zrobienia sobie selfi i nie tylko bądź zrobić selfi/ zdjęcie ze swoją drugą połówką (ta alkoholowa też może być ;) ) lub w większym gronie.

Selfie stick dla Ciebie

Selfie stick przyda się na wakacje dla każdego, kto lubi się fotografować w niesamowitych miejscówkach, a także tych mniej niezwykłych. I dla selfi mastera i selfi nowicjusza. Każdy lubi mieć pamiątki z odwiedzanych przez siebie miejsc, a czyż nie najlepszą pamiątką jest właśnie selfi zrobione na tle ciekawego tła/obiektu przez kijek do selfie?

Jeśli natomiast nie jesteś fanem podróżowania, na pewno zauważysz potencjał, który daje selfie stick podczas nasiadówy, czy większej imprezy.

Obecnie kijki do selfie są uniwersalne, co oznacza, że pasują do większości obecnych smartfonów. Ważna jest również funkcja migawki, która jeśli jest dostępna w danym wysięgniku do selfie, pozwala na proste naciśnięcie przycisku odpowiedzialnego za spust migawki w smartfonie. Stanowi to bardzo dobre udogodnienie, w szczególności, gdy zależy nam na złapaniu „chwili”, która jest przelotna. Warto też zwrócić uwagę na długość po złożeniu selfie sticka, ponieważ im mniejsza, tym selfie stick jest wygodniejszy w transporcie. Innym parametrem przy kijkach do selfie, który ma kluczowe znaczenie, jest maksymalna wysokość robocza selfie sticka. Im większa, tym więcej zmieści się na selfi/ zdjęciu.

Selfie stick na www.chillpill.pl

Selfie stick jest typowym ułatwiaczem dla osób, które lubią robić selfi/ zdjęcia. Na szczęście na naszej stronie www.chillpill.pl możesz znaleźć potrzebny Ci selfie stick. Zapraszamy do obejrzenia dostępnych kijków do selfie :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl