Bestsellery

Słuchawki douszne

Słuchawki douszne wkłada się do uszu, zamiast do kanału słuchowego, jak to jest w przypadku słuchawek dokanałowych. Zatem mogą nam nieznacznie przeszkadzać dźwięki otoczenia, jednak odpowiednio ustawiona głośność załatwi sprawę. W tym przypadku energia przetwornika będzie większa niż w słuchawkach dokanałowych, w celu zachowania siły basów. Co za tym idzie, słuchawki douszne będą raczej większe niż słuchawki dokanałowe, chociaż tak naprawdę wszystko zależy od modelu i użytej technologii. Przykładem słuchawek, które są większe są tzw. "pchełki", które poprzez poniekąd swój wygląd mają większą energię przetwornika. Kwestia wyboru typu słuchawek jest stricte indywidualna. Są słuchawki dokanałowe, słuchawki douszne oraz słuchawki nauszne i każdy typ ma swoje wady i zalety. Te słuchawki, które dla jednej osoby będą wygodne, dla innej się nie sprawdzą. Dlatego też trzeba samemu wybrać słuchawki, które będą nam pasować. Możliwe, że będą to właśnie słuchawki douszne, bądź konkretniej słuchawki bezprzewodowe douszne :)

Słuchawki bezprzewodowe douszne dla Ciebie

Słuchawki bezprzewodowe douszne mają to wszystko, co zaoferować mogą słuchawki bezprzewodowe oraz słuchawki douszne. Brak plątaniny kabli oraz pożądany kształt słuchawek. Pozwolą one na szeroki zakres wykorzystania w mnogich sytuacjach, o których właśnie myślisz bądź które przyjdą Ci na myśl.

Słuchawki bezprzewodowe douszne na www.chillpill.pl

Słuchawki douszne potrafią być użyteczną rzeczą, która pomaga przy różnorakich sytuacjach. W przeciwieństwie do słuchawek przewodowych, możesz używać słuchawki bezprzewodowe douszne nawet będąc oddalonym od telefonu. Daje to większą swobodę, która czasem bardzo pomaga. Zapraszamy do sprawdzenia, jakie słuchawki bezprzewodowe douszne mamy w ofercie bądź też, jeżeli słuchawki douszne nie są tymi, których potrzebujesz, do sprawdzenia, jakie ogólnie słuchawki bezprzewodowe u nas odnajdziesz :)

BackBeat FIT/R BLACK CORE BackBeat FIT/R BLACK CORE
Producent: Plantronics
Cena: 557,48 zł
szt.
zobacz więcej
BLOW Słuchawki Bluetooth 4.2 czarne BLOW Słuchawki Bluetooth 4.2 czarne
Producent: BLOW
Cena: 39,92 zł
szt.
zobacz więcej
NuForce BE Sport3 Rose Gold NuForce BE Sport3 Rose Gold
Producent: NuForce
Cena: 380,92 zł
szt.
zobacz więcej
SŁUCHAWKI ACTIVESOUND 3.1 SŁUCHAWKI ACTIVESOUND 3.1
Producent: OVERMAX
Cena: 192,29 zł
szt.
zobacz więcej
Słuchawki douszne BE6i Gold Słuchawki douszne BE6i Gold
Producent: NuForce
Cena: 476,49 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl