Opcje przeglądania

Słuchawki dokanałowe

Słuchawki dokanałowe są jednocześnie zatyczkami akustycznymi odizolowującymi od innych źródeł dźwięków, ponieważ umieszcza się je w kanale słuchowym, jednocześnie uszczelniając przestrzeń pomiędzy bębenkiem słuchowym, a membraną. Powoduje to, że siła basów jest większa, co dla melomanów ma bardzo istotne znaczenie. Oczywiście nie każdy ma tak wyczulony słuch, zatem takie słuchawki dokanałowe jedni "wyczują", podczas gdy inne osoby nie zauważą różnicy w dźwięku pomiędzy tym rodzajem słuchawek, a innym. Jest to zależne indywidualnie dla każdego. W końcu niektórym słoń mógł nadepnąć na ucho ;) Słuchawki dokanałowe mają w swym wielkim zbiorze także słuchawki dokanałowe z mikrofonem.

Słuchawki dokanałowe z mikrofonem dla Ciebie

Słuchawki dokanałowe z mikrofonem są połączeniem słuchawek dokanałowych i słuchawek z mikrofonem, czyli nie dość, że pozwalają na cieszenie się dobrą jakością dźwięku z pominięciem innych dźwięków (chyba że mówimy o startującym samolocie czy robotach budowlanych), to ponadto pozwalają na rozmowę przez smartfona bez trzymania go w ręce. Potrafi być to bardzo przydatne, szczególnie podczas niepogody, jak deszcz czy śnieg. Możemy wtedy na spokojnie rozmawiać przez słuchawki dokanałowe z mikrofonem z drugą osobą, nie martwiąc się o zamoczenie telefonu, czy też odmrożenie ręki. Jeżeli te argumenty przemawiają do Ciebie, to na pewno za chwilę słuchawki dokanałowe z mikrofonem wejdą w Twoje posiadanie ;)

Słuchawki dokanałowe z mikrofonem na www.chillpill.pl

Cieszymy się,że będąc na naszym e-sklepie, trafiłeś na dobre słuchawki dokanałowe z mikrofonem. Lubimy, gdy nasi klienci są zadowoleni ze swoich zakupów. Mamy pewność, że nasze słuchawki dokanałowe z mikrofonem dobrze się Tobie przysłużą, a Ty będziesz mógł ochoczo mówić o sobie jako o zadowolonym kliencie sklepu Chillpill :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl