Bestsellery

Słuchawki

Słuchawki przydają się każdemu, kto potrzebuje skorzystać ze smartfona, telewizora, komputera czy laptopa. Czy to podczas „nocnego czuwania”, gdy inni domownicy smacznie śpią, czy też, aby nie przebudzić dziecka, które dopiero co udało się położyć do snu. Na pewno sam odnajdujesz się w takich sytuacjach albo jesteś w stanie podać własne, z życia wzięte. Słuchawki mają wiele typów, które są lubiane przez różne grupy ludzi. Typ słuchawek, z którymi się zapoznasz to słuchawki douszne

Słuchawki douszne dla Ciebie

Słuchawki douszne to słuchawki, które, jak wynika z nazwy, są wkładane do uszu. W przeciwieństwie do słuchawek dokanałowych nie wkłada się je do kanału słuchowego, zatem jesteśmy poniekąd narażeni na dźwięki otoczenia. Poprzez brak odpowiedniej izolacji akustycznej, energia przetwornika musi być większa, by zachowana została siła basów. Aby tak się stało, słuchawki douszne powinny być odpowiednio większe. W takim wypadku konstruuje się tzw. "pchełki", które swą konstrukcją zapewniają potrzebne parametry. W kwestii tego, czy wybrać słuchawki dokanałowe, słuchawki douszne, czy może nawet słuchawki nauszne zależy od indywidualnych upodobań. Dla jednych będą wygodne słuchawki dokanałowe, dla innych słuchawki douszne, a dla jeszcze innych słuchawki nauszne. Zatem wybierz takie, które będą dla Ciebie najwygodniejsze :)

Słuchawki douszne na www.chillpill.pl

Polecane słuchawki douszne przez nas to te słuchawki, które mają wbudowany mikrofon oraz są bezprzewodowe. Przydadzą się w największym spektrum różnych sytuacji, pozwalając rozkoszować się niesamowitym dźwiękiem. Zatem jeżeli potrzebujesz jakiekolwiek słuchawki douszne, czy to słuchawki douszne z mikrofonem, czy słuchawki douszne bezprzewodowe, czy też połączenie obu tych typów, to gratulujemy Ci, że wstąpiłeś na chill z chillpill.pl :) Dobre słuchawki douszne czekają tu na Ciebie :)

BackBeat FIT/R BLACK CORE BackBeat FIT/R BLACK CORE
Producent: Plantronics
Cena: 556,95 zł
szt.
zobacz więcej
BLOW Słuchawki Bluetooth 4.2 czarne BLOW Słuchawki Bluetooth 4.2 czarne
Producent: BLOW
Cena: 39,92 zł
szt.
zobacz więcej
BLOW Słuchawki douszne B-11 BLACK BLOW Słuchawki douszne B-11 BLACK
Producent: BLOW
Cena: 10,11 zł
szt.
zobacz więcej
ES10 czarne Słuchawki douszne ES10 czarne Słuchawki douszne
Producent: SoundMagic
Cena: 38,53 zł
szt.
zobacz więcej
JAYS A-JAYS FOUR+AW BKGD JAYS A-JAYS FOUR+AW BKGD
Producent: JAYS
Cena: 203,43 zł
szt.
zobacz więcej
JVC HA-EN10 Białe JVC HA-EN10 Białe
Producent: JVC
Cena: 46,40 zł
szt.
zobacz więcej
JVC HA-ENR15 Białe JVC HA-ENR15 Białe
Producent: JVC
Cena: 41,02 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl