Bestsellery

Słuchawki douszne

Słuchawki douszne są wkładane do uszu, zamiast dalej do kanału słuchowego. Powoduje to mniejszą izolację od dźwięków otoczenia, jednakże przy dobrze dobranej wysokości dźwięku można zmniejszyć ten mankament. Aby było to możliwe konieczne stało się, by energia przetwornika była większa niż energia występująca w słuchawkach dokanałowych. Dzięki temu zabiegowi bas nie straci na jakości, jednak słuchawki douszne będą większe niż słuchawki dokanałowe. Jednakże atuty takiej konstrukcji słuchawek mogą w zależności od preferencji użytkownika przyćmić jej wady. Inne atuty to świetne przenoszenie niskich, średnich i wysokich tonów, kontakt z otoczeniem (choć może to być również wadą, wszystko zależy indywidualnie od osoby), a także możliwa wentylacja uszu. Najważniejszym wyznacznikiem przy wyborze słuchawek jest komfort noszenia. Jeżeli słuchawki douszne są dla Ciebie niekomfortowe, nie warto dręczyć się dalej z nimi, tylko spróbować słuchawki dokanałowe albo słuchawki nauszne. Jednak jeżeli słuchawki douszne nie sprawiają Ci dyskomfortu, to zastanów się, czy słuchawki douszne z mikrofonem nie są tym, czego potrzebujesz ;)

Słuchawki douszne z mikrofonem dla Ciebie

Słuchawki douszne z mikrofonem są świetnym wyborem dla osób, które dużo rozmawiają przez telefon. Dzięki mikrofonowi nie trzeba trzymać przy sobie smartfona podczas rozmowy. Jest to bardzo istotne w nieprzyjemnych sytuacjach pogodowych, jak deszcz, a także gdy przykładowo mamy obie ręce zajęte zakupami. Słuchawki douszne z mikrofonem pokazują wtedy swą wartość.

Słuchawki douszne z mikrofonem na www.chillpill.pl

Słuchawki douszne z mikrofonem bezproblemowo znajdziesz na naszej stronie internetowej chillpill.pl Oferowane przez nas słuchawki douszne z mikrofonem zaspokoją nawet najbardziej wygórowane wymagania :)

Słuchawki douszne z mikrofonem

BackBeat FIT/R BLACK CORE BackBeat FIT/R BLACK CORE
Producent: Plantronics
Cena: 556,95 zł
szt.
zobacz więcej
BLOW Słuchawki Bluetooth 4.2 czarne BLOW Słuchawki Bluetooth 4.2 czarne
Producent: BLOW
Cena: 39,92 zł
szt.
zobacz więcej
BLOW Słuchawki douszne B-11 BLACK BLOW Słuchawki douszne B-11 BLACK
Producent: BLOW
Cena: 10,11 zł
szt.
zobacz więcej
JAYS A-JAYS FOUR+AW BKGD JAYS A-JAYS FOUR+AW BKGD
Producent: JAYS
Cena: 203,43 zł
szt.
zobacz więcej
JVC HA-EN10 Białe JVC HA-EN10 Białe
Producent: JVC
Cena: 46,40 zł
szt.
zobacz więcej
JVC HA-ENR15 Białe JVC HA-ENR15 Białe
Producent: JVC
Cena: 41,02 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl