Słuchawki nauszne

Słuchawki nauszne poprzez swoją budowę nie są w stanie tak dobrze wyizolować dźwięki otoczenia, jak słuchawki dokanałowe, czy słuchawki douszne. Jednakże mogą te dźwięki dobrze wytłumić poprzez głośność. Jednak zapewne widziałeś nie raz osobę, która używała słuchawki nauszne i słuchana prze tę osobę muzyka była słyszalna. Słuchawki nauszne mają taki lekki mankament, właśnie przez większe przetworniki. Oczywiście wszystko zależy od głośności muzyki, czy ogólnie mówiąc dźwięku tego, czego słuchamy. Jednakże używając takich słuchawek do grania w gry, raczej nie będziemy mocno słyszalni. Właśnie do gier najbardziej nadają się słuchawki nauszne, gdyż dobre słuchawki nauszne mogą zwiększyć immersję podczas gry, w szczególności jeśli mowa o horrorach.

Słuchawki nauszne z mikrofonem dla Ciebie

Słuchawki nauszne z mikrofonem mogą być Twoim dobrym kompanem. Ci, którzy preferują słuchawki nauszne, a dodatkowo potrzebują słuchawki z mikrofonem do rozmowy poprzez przykładowo Skype’a, będą zadowoleni. Dzięki mikrofonowi możesz porozumiewać się ze swoimi najbliższymi, jak i kompanami w grach sieciowych. Słuchawki nauszne z mikrofonem podczas multiplayera pokażą swój potencjał, a Ty będziesz mógł w najlepszy i najprostszy sposób połączyć rozgrywkę z komunikacją w celu choćby ulepszenia taktyki walki. Po co masz pisać na chacie, skoro można to wszystko po prostu powiedzieć? ;)

Słuchawki nauszne z mikrofonem na www.chillpill.pl

Słuchawki nauszne z mikrofonem mogą stać się za chwilę Twoje. Jeżeli ten rodzaj słuchawek przemawia do Ciebie, to dobrze, że trafiłeś na www.chillpill.pl, gdzie mamy duży wybór słuchawek, w tym słuchawki nauszne z mikrofonem. Na pewno znajdziesz takie słuchawki, które wpadną w Twój gust :)

HD2.20S HD2.20S
Cena: 253,40 zł
szt.
zobacz więcej
JVC HA-SR525 białe JVC HA-SR525 białe
Producent: JVC
Cena: 133,43 zł
szt.
zobacz więcej
MDR-ZX310 czerwone MDR-ZX310 czerwone
Producent: Sony
Cena: 97,06 zł
szt.
zobacz więcej
Pioneer SE-MJ553 BT W Pioneer SE-MJ553 BT W
Producent: Pioneer
Cena: 230,74 zł
szt.
zobacz więcej
SE-MS 5T black mikrofon, pilot SE-MS 5T black mikrofon, pilot
Producent: Pioneer
Cena: 271,69 zł
szt.
zobacz więcej
SE-MS 5T silver mikrofon, pilot SE-MS 5T silver mikrofon, pilot
Producent: Pioneer
Cena: 271,69 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl