Uchwyt na telefon do samochodu

Uchwyt na telefon do samochodu jest bardzo przydatnym akcesorium dla kierowców. Podczas jazdy samochodem warto mieć smartfona, który będzie ulokowany w bezpiecznym miejscu. Nieważne, czy to będzie dłuższa podróż „w nieznane”, czy krótsza podróż do pracy. Nawet wtedy smartfon może pokazać swoje prawdziwe oblicze, pomagając nam w znalezieniu miejsca parkingowego, czy chociażby ukazując nam, jak wyglądają korki na mieście. Uchwyt do telefonu stanowi także zapewnienie bezpieczeństwa dla kierowcy, który nie będzie musiał się chociażby schylać po smartfona, co mogłoby skończyć się wypadkiem.

Uchwyt na telefon do samochodu dla Ciebie

Najczęściej kierowcy kładą smartfon na kolanach albo w okolicy skrzyni biegów. Jest to niezbyt dobry pomysł, gdyż ogranicza widzenie drogi, gdy chce się skorzystać bądź schylić po smartfona. Nikt przecież nie chciałby świadomie spowodować wypadku, jednak przez takie roztargnienie o wypadek nietrudno. Dlatego uchwyt samochodowy bardzo mocno ogranicza takie ryzyko, gdyż uchwyty samochodowe mocuje się na desce rozdzielczej, przedniej szybie albo wpina się w kratki dmuchawy. Taki uchwyt do telefonu pozwala na to, by być skupionym na jeździe. Nie warto oszczędzać na uchwycie samochodowym, gdyż te kilkadziesiąt złotych nie jest majątkiem, natomiast Twoje życie jest bezcenne. Zatem jeżeli korzystasz ze smartfona w aucie, uchwyt na telefon jest najlepszą inwestycją, jaką możesz poczynić i dodatkowo zabezpieczyć siebie samego. Nieistotne jest, czy będziemy mieć uchwyt samochodowy Samsung czy uchwyt samochodowy iPhone 6 czy jakikolwiek inny. Istotnym jest zabezpieczenie siebie samego, a także naszego telefonu.

Uchwyt na telefon do samochodu na chillpill.pl

Mamy nadzieję, że odnalazłeś pasujący Ci uchwyt do telefonu do samochodu. Taki uchwyt samochodowy zagwarantuje Ci bezpieczny dostęp do smartfona. Zachęcamy też do tego, byś spojrzał na nasze pozostałe akcesoria samochodowe :)

Manta Uchwyt do smartfona MA431 Manta Uchwyt do smartfona MA431
Producent: Manta
Cena: 14,48 zł
szt.
zobacz więcej
Manta Uchwyt do smartfona MA432 Manta Uchwyt do smartfona MA432
Producent: Manta
Cena: 11,77 zł
szt.
zobacz więcej
Manta Uchwyt do smartfona MA446 Manta Uchwyt do smartfona MA446
Producent: Manta
Cena: 19,44 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl