Bestsellery
Opcje przeglądania

Uchwyt na telefon do roweru

Uchwyt do roweru na telefon jest akcesorium, które pozwala mieć smartfona w zasięgu wzroku podczas jazdy rowerem. Obecnie wiele osób wybiera ten sposób lokomocji, zamiast tradycyjnego auta, czy też komunikacji miejskiej. Jest to wiele tańszy, zdrowszy, a w niektórych przypadkach nawet szybszy sposób na dostanie się z punktu A do punktu B. Poprzez nasz uchwyt na telefon do roweru jazda na rowerze stanie się jeszcze przyjemniejsza.

Uchwyt na telefon do roweru dla Ciebie

Najczęściej młodzi rowerzyści mają uchwyt do telefonu na rower. Pomaga im w dostaniu się z punktu A do punktu B poprzez użycie nawigacji w smartfonie, który w tandemie z uchwytem rowerowym pokazuje klasę. Nie musisz obawiać się o zabłądzenie, czy też sprawdzanie swojej pozycji w nawigacji podczas stania. Brak konieczności zatrzymywania się rowerem przy każdorazowym skorzystaniu ze smartfona pozwala spojrzeć na uchwyt na telefon do roweru jako przydatny i nieoceniony gadżet dla rowerzystów. Uchwyt na telefon do roweru przydaje się również we wszelkich aplikacjach treningowych typu Endomondo. Jednoczesna jazda i możliwość śledzenia swoich wyników będą zaletami dla grupy entuzjastów rowerowych, którzy jednocześnie ćwiczą poprzez oddanie się jeździe na rowerze.

Uchwyt na telefon do roweru na chillpill.pl

Mamy rowerowy uchwyt na telefon dla każdego rowerzysty :) Nasz uchwyt telefonu na rower będzie pasować do każdego roweru. Jeżeli do tej pory przeszkadza Ci niemożność skorzystania ze smartfona podczas jazdy (oczywiście mówimy o bezpiecznej jeździe) to dobrze się składa, że trafiłeś do naszego sklepu internetowego. U nas znajdziesz taki uchwyt na telefon do roweru, który spełni Twoje oczekiwania i pozwoli w pełni cieszyć się jazdą Twoim specjalnym jednośladem :)

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl